Eğitim Mh. Ahsen Çıkmazı Sk. Sadıkoğlu 5 Plaza No:12/41
Hasanpaşa, Kadıköy - İstanbul / Türkiye

Sirius

Sirius ERP, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır

Sirius, işletmenizde A’dan Z’ye tüm süreçleri bütünlüklü olarak yönetmenizi sağlar.

İşletmelerin büyüklüklerine ve iş potansiyellerine uygun olarak 2 farklı çözümden oluşan Sirius Enterprice ve Sirius Standart, Sirius içerisinde yer alan tüm iş objelerini ve iş fonksiyonlarını %100 kapsayan en kapsamlı paket olarak işletmelere sunulmaktadır. Çözüm içerisindeki 100’den fazla iş fonksiyonu ve iş nesnesi alt alta, yan yana üst üste kurumların gereksinimlerine uygun şekilde bir araya getirilerek bu paketler oluşturulmuştur. Gelecekte ihtiyaçlarınızın ve işlerinizin gelişmesi ile orantılı olarak bugün aldığınız paketi diğer paketlerde yer alan ek fonksiyonları ekleyerek genişletmeniz mümkündür.

Sirius ERP, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar. Sirius’u tüm fonksiyonları ile kullanan kurum ve kuruluşlar dünya ile iş yapmaya hazır hale gelmiş kurumlardır.

Sirius; muhasebeden finansa, üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, tedarikten nakliyeye tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden müşteriye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

Sirius, geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Sirius ERP, finans, muhasebe, üretim, dağıtım, satış v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır. Diğer Sirius çözüm ve ürünleri Sirius’un alt kümeleridir. .