Eğitim Mh. Ahsen Çıkmazı Sk. Sadıkoğlu 5 Plaza No:12/41
Hasanpaşa, Kadıköy - İstanbul / Türkiye

Vizyon ve Misyonumuz

Herkes iyisini istiyor ama biz en iyisini yapmak zorundayız.

2005 Yılında amatör bir ruhla başlayan kişisel yazılım maceramızı, 2016 yılında müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda kurumsal hale getirdik. Bu beklentiler, bizim farklı sektörler için farklı yazılımlar geliştirmemize öncülük etti. Sektörün hıza ve kaliteye duyduğu ihtiyacın bilincindeyiz fakat tek başına bunlar yetmiyor. Artık Müşterilerimiz kendilerine özel, işletme bazında kişiselleştirilmiş projeler edinmek istiyor. Bunun bilincinde olduğumuz için sunmuş olduğumuz hizmetleri çeşitlendirmeye ve sektörde fark yaratmaya çalışıyoruz. Ruhsuz, soğuk, duvar gibi yazılımları herkes üretebilir, ama biz kullanırken keyif alabileceğiniz, canlı, diri ve güvenli projeler geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Aynı amatör ruhu koruyarak müşterilerimize artı bir değer katan, kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmalarına sebep olan, kendi sektörlerindeki yazılım ihtiyaçlarını karşılayan, kendi iş süreçlerindeki eksiklikleri tamamlayan, kurumsal verimliliklerini ve kendi sektörlerindeki rekabet gücünü arttıran yazılımlar geliştirmeye devam etmek istiyoruz.

Misyonumuz

Yazılım ve Donanım sektöründe kalıcı bir büyüme sağlayarak, müşterilerine değer katan, kullanıcılarına hayranlık kazandırabileceğimiz bir hizmet anlayışı ile sektöre damgasını vuran, örnek alınan bir yazılım ve donanım firması olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.